Process Engineer

process development, production development, unique technology, mechanical engineer

Folyamatfejlesztő mérnöki pozíció nyitott jól ismert nemzetközi, egyedi technológiával gyártó, folyamatosan fejlődő partnerünknél Szombathelyen.

Az Ön új pozíciója:

  • folyamatfejlesztési projektek kezdeményezése és hatékony megoldások kidolgozása
  • folyamatfejlesztési projektek vezetése, dokumentálása
  • gyártásfejlesztési tervek kidolgozása, előkészítése
  • munkautasítások, technikai riportok ellenőrzése, javítása
  • validációs dokumentumok kezelése

Mire van szüksége a sikerhez?

  • felsőfokú szakirányú végzettség (preferáltan gépészmérnök)
  • 1-2 éves gyártásban szerzett tapasztalat
  • aktív CAD használat (3D)
  • kommunikációs szintű angol nyelvtudás
  • műszaki szemlélet
  • proaktivitás a fejlesztési lehetőségek észrevételének érdekében

Előny:

  • Lean, Six Sigma eszközök ismerete
  • Autodesk Inventor, 3D design SW, MS Visio, MS project, Plant simulation, Minitab, Quadrispace ismerete

Mire számíthat partnerünktől?

  • versenyképes jövedelem
  • átlagon felüli béren kívüli juttatási csomag, többféle bónusz
  • hosszú távú munkalehetőség
  • stabil, felfelé ívelő iparági háttér
  • modern, támogató munkakörnyezet
  • bejárás magas szintű támogatása

#LI-DNI
kattintson ide a Hays adatvédelmi szabályzat megtekintéshez, amelyben részletes információt talál arra vonatkozólag, hogy miként használjuk és védjük személyes adatait, és az ehhez kapcsolódó jogait.

Összefoglaló

Állás típusa
Munkaerő-toborzás
Iparág
Gyógyszeripar
Hely
Szombathely
Szakterület
Műszaki
Szám:
1184186
Closing date
23 May 2024

Kapcsolatfelvétel tanácsadóval

Beszéljen Regina Kapitany, a pozícióval foglalkozó szaktanácsadónkkal, akinek címe Budapest
Akadémia utca 6., 1. emelet, Academia Offices

Telefon: +36 70 6536182